Cuma günü Samsung, yakında çıkacak olan Galaxy Note 9 akıllı telefonu için bir tanıtım videosunu yanlışlıkla yayınladı. Video yeni telefonda olacak olan renk seçeneklerini göstermekte. Mavi kasa ve sarı bir S Pen . Depolama seçenekleri de ortaya çıktı 512 GB dahili ve toplam 1 terabayt depolama alanı için 512 GB microSD kart ekleme seçeneği.

Samsung yeni telefonunu satışa çıkarmasına bir haftadan kısa süre kala yanlışlıkla Note 9 ile alakalı ilgili ayrıntıları açıklayan bir video yayınladı.

Samsung Galaxy Note 9

Video’da gösterilen telefon ve renk seçenekleri.

Cuma günü, SamMobile, Samsung Yeni Zelanda tarafından YouTube’a yüklenen bir tanıtım videosu gördü. Video yakında çıkacak olan telefon hakkında tasarım ve dahili bilgileri içermekte. Video şu anda silinmiş durumda. Fakat İnternet üzerinde diğer kaynaklar tarafından yayınlanmış halini bulabilirsiniz.

Video  Ice Universe’in geçen ay attığı tweette belirttiği gibi mavi renk kasa ve sarı renkli bir S Pen. Ayrıca Ice Universe’e göre telefon kahverengi, siyah ve pembe renk seçenekleri ile gelecek.

Video ayrıca Samsung’un rekor bir hafıza olacak olan 512 GB hafızaya sahip olmakla kalmayıp 512 GB microSD kart desteğine de sahip olacağını söyledi. Yani buda demektir ki Samsung Galaxy Note 9 totalde 1 Terabayt hafızaya sahip olacak.

Samsung yeni akıllı telefonu Galaxy Note 9’u 9 ağustosta New York’ta resmen açıklayacak ve satışlarına başlayacak. O zaman gelene kadar sızdırılan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş!